KONST / Litografier / Färglitografi 8895149
nr 889 5149
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), vinterfiske, 121/310, signerad, -77, motivet: 37x47
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:45:05
300 kr
500 kr
500 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö